Çevre Miras Değil, Gelecek Nesillere
Devredilecek
Emanettir...

BİZ KİMİZ ?
LCA Gözetim Hizmet Kapsamı

LCA Gözetim geniş hizmet kapsamı ile Türkiye genelinde müşterilerine özel çözümler üreterek Sürdürülebilirlik Kapsamında Karbon Ayak İzi, Su Ayak İzi, Ürün Karbon Ayak İzi ve Kurumsal Sürdürülebilirlik danışmanlık hizmetleri ayrıca Sosyal Uygunluk alanında SMETA Sedex ile beraber ISO Kalite Yönetim Sistemleri Belgelendirmesi, CE Ürün Belgelendirme denetim hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye’nin her yerinde kuruluşların mükemmelliğini alışkanlığa dönüştürmeleri için çalışarak; Markanıza ve Kuruluşunuza ulusal ve uluslararası alanlarda saygınlık kazandırmayı ve katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

"Gelecekteki kuşaklar, bugün ne kadar çevreci olduğumuzu
görecekler. Onlara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak elimizde."
John G. Diefenbaker
Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Kalite Yönetim Sistemleri

Kalite Yönetim Sistemleri

Sosyal Uygunluk

Sosyal Uygunluk

Yönetim Sistemleri Standartları etkin bir yönetim sistemi kurmak için uluslararası olarak kanıtlanmış en önemli referanslardandır. Kurumunuzun, dünya pazarında yer alabilmesi ve uluslararası rekabet ortamında adını daha güçlü duyurabilmesi, kaliteli ürün ve hizmet üretebilmesine bağlıdır. Hızla gelişen üretim ve hizmet sektöründe; ulusal ve uluslararası zeminlerde, sürekli büyümeyi ve müşteri memnuniyetini sağlayan en önemli kriterlerden biri "Kalite Rekabetini" hayata geçirebilme anlayışıdır. Buna da firma içindeki "Yönetim Sistemi" ile ulaşılmaktadır.

Sektör tecrübesine sahip profesyonel uzman kadromuz ile , kurumunuzun müşteri beklentilerini karşılayabilmek, verimliliklerini arttırabilmek uluslararası standartlara göre yönetim sisteminin kurulması ve kurumunuza değer katan yaklaşımımız ile denetim faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz.